Правила

5. Регламент обміну "електронних грошей"

5.1. Обмін розпочинається після отримання від Користувача коштів та здійснюється протягом 72 годин. Після цього терміну Користувач має право запитати повернення коштів, якщо сервіс "PocketBank.net" не може здійснити обмін.

5.1.1. Якщо кошти за заявкою, створеною Користувачем, не надійдуть протягом часу, вказаного в заявці, то заявка автоматично скасовується.

5.1.2. Користувач може відновити автоматично скасовану заявку протягом 24 годин після її реєстрації в системі.

5.2. Обмін вважається завершеним після переказу коштів на реквізити, вказані Користувачем.

5.3. Користувач не може скасувати уже розпочатий обмін.

5.4. У випадку надходження від Користувача суми, розмір якої відрізняється від зазначеної в заявці, сервіс "PocketBank.net" може призупинити обмін, а заявка потрапити в помилкові. Обмін за такою операцією може бути здійснений тільки в ручному режимі за курсом, що діє на момент обробки заявки оператором, при цьому стягується додаткова комісія сервісу в розмірі 5% (мінімум 5 USD).

5.4.1. На напрямках, для оплати яких видається номер картки, у разі надходження від Користувача суми, відмінної від зазначеної в заявці, сервіс "PocketBank.net" може призупинити обмін, при цьому кошти можуть бути втрачені.

5.5. У разі позначення Користувачем недійсних або заблокованих реквізитів, обмін припиняється.

5.6. Повернення коштів на рахунок Користувача здійснюється протягом двох днів після його звернення, і тільки у випадку неможливості сервісом "PocketBank.net" здійснити обмін. При цьому утримується додаткова комісія 5% (мінімум 5 доларів США) від суми обміну, а також фіксована комісія платіжної системи за проведення операції. Також для повернень діє мінімально можлива сума при проведенні повернень. У випадку, якщо користувач вимагає здійснити повернення суми менше, ніж встановлено регламентом, то він зобов'язується додатково надіслати недостаючі кошти для проведення повного повернення. Ці заходи обумовлені обмеженнями платіжних систем та бірж, що використовуються сервісом "PocketBank.net".

5.7. Якщо Користувач змінив примітки до платежу або оплатив рахунок з чужого аккаунту, то така операція може бути заблокована. Обмін за такою операцією може бути здійснений тільки вручну за курсом, діючим на момент обробки заявки оператором, при цьому стягується додаткова комісія сервісу 5% (мінімум 5 доларів США).

5.8. У випадку надходження коштів за скасованою заявкою обмін не буде здійснений автоматично. У цьому випадку обмін можливий тільки через звернення в службу підтримки вручну за курсом, діючим на момент обробки заявки оператором, при цьому стягується додаткова комісія сервісу 5% (мінімум 5 доларів США).

5.9. Якщо Користувач оплатив заявку, здійснивши кілька транзакцій замість однієї, такий обмін не буде здійснений автоматично. Обмін у цьому випадку можливий тільки через звернення до служби підтримки. Обмін за такою операцією може бути проведений тільки вручну за курсом, що діє на момент обробки заявки оператором, при цьому стягується додаткова комісія сервісу в розмірі 5% (мінімум 5 доларів США).

5.10. При здійсненні будь-яких операцій з "електронними грошима" Wise, Revolut номер “ID” повинен бути пов'язаний з номером телефону Користувача.

5.11. При здійсненні покупки криптовалюти за допомогою банківської карти заявка повинна бути оплачена в строк, зазначений у заявці. У випадку виникнення непередбачуваних ситуацій і передбачуваного запізнення оплати більше, ніж на годину, користувач зобов'язаний повідомити про це Сервіс через службу підтримки. Якщо користувач не повідомив Сервіс про проблему протягом 1 години з моменту створення заявки, то Сервіс залишає за собою право призупинити обмін без повернення коштів.

5.12. У разі отримання клієнтом криптовалюти Bitcoin терміни підтвердження транзакції (зарахування коштів) залежать від самої системи Bitcoin. Цей процес може займати від 15 хвилин до декількох годин залежно від завантаження мережі Bitcoin. Обмінний сервіс не несе відповідальності за швидкість проходження транзакцій та підтверджень в мережі Bitcoin.

5.13. Користувач, натиснувши кнопку «Я прочитав і згоден з умовами», підтверджує, що він приймає всі умови цієї Угоди.

5.14. У разі якщо на рахунки або гаманці, належні сервісу "PocketBank.net", надійшли кошти без створення заявки, за простроченою або скасованою заявкою, при цьому відправник коштів не ідентифікований або не звернувся на офіційну пошту support@pocketbank.net протягом місяця з моменту зарахування коштів, то всі кошти переходять у розпорядження сервісу "PocketBank.net".

5.15. У разі ручного обміну з викликом оператора, термін обробки заявки складає до 48 годин.

  • 09 трав 2024

    NOT (Notcoin) на OKX Jumpstart 🔥

  • 25 квіт 2024

    Зарабляй на стейкінгу BTC та ETH з токеном MSN

  • 19 квіт 2024

    JPMorgan і Deutsche Bank не очікують ралі біткоїнів після халвінгу