Ви платите
Icon currency take
POLYGON MATIC
MATIC
Резерв  580663857.86
Курс 1:29.575
Мінімум  169.00 MATIC
Максимум  3381.10 MATIC
icon decore
Ви отримуєте
Icon currency give
Monobank UAH
UAH
Резерв  580663857.86
Номер картки *
E-mail *
Telegram

З метою запобігання легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму обмінні пункти проводять AML-перевірки транзакцій, що надходять від клієнтів. У разі, якщо транзакцію ідентифіковано як високоризикову, обмінний пункт може призупинити обмінну операцію до проведення перевірки відповідно до стандартів FATF.

Натискаючи кнопку 'Обміняти', я погоджуюся з правилами та регламентами обміну

Завдяки обмінному сервісу PocketBank ви можете виконати обмін будь-якої крипти, зокрема Polygon Matic, дуже швидко та безпечно. Всі операції виконуються онлайн - не потрібно йти до пункту обміну, щоб здійснити вигідну транзакцію. Можна обрати різні криптовалютні пари для обміну та отримати фіатні гроші на рахунок Монобанку. Операція триває лічені хвилини. Навіть у разі затримки обміняти Polygon Matic вдасться не довше, ніж за 24 години. У будь-якому випадку можна звернутися до служби підтримки сервісу PocketBank - написати листа на вказану на сайті електронну пошту. Наші спеціалісти допоможуть вам вирішити всі проблеми щодо обміну Матік та отримання грошей на картку Моно цілодобово.

Як обміняти Матік з отриманням коштів на Монобанк?

Наш сервіс дає змогу виконати вигідний обмін або виведення крипти Матік на картку Mono. Якщо кошти не надійдуть на вказаний рахунок Monobank, операція автоматично скасовується. Але не варто перейматися - на протязі доби її можна відновити та повторити. Скасувати обмін Polygon Matic на Монобанк не можна. Курс на нашому сайті завжди актуальний. Обмінний сервіс працює цілодобово та є дуже зручним. Щоб обміняти Polygon Matic на фіатні гроші та вивести їх на Моно, потрібно мати електронний гаманець.

Для швидкого обміну Polygon Matic і виведення коштів на Mono варто зробити декілька послідовних кроків:

  • створення електронного гаманця, з якого виконуватиметься переказ крипти;
  • заповнення анкети на сайті PocketBank із зазначенням базових даних;
  • обов’язкове підписання угоди користувача;
  • створення заявки, зазначення суми переказу та реквізитів картки Monobank;
  • перерахування крипти Матік на рахунок обмінника.

PocketBank - надійний та оперативний обмінник, який допомагає обміняти Polygon Matic на фіатні гроші та вивести їх на Моно. Після здійснення всіх цих кроків переказ зараховується до Монобанк автоматично протягом декількох хвилин. Особисті дані клієнтів перебувають у повній безпеці. Це стосується як Monobank, так і нашої платформи. Всю інформацію наш сервіс зберігає на захищених серверах і застосовує надійну потрійну систему шифрування. Тому обміняти Polygon Matic можна безпечно та швидко, не переймаючись через шахраїв.

Від чого залежить комісія?

Якщо вас цікавить мінімальний обсяг крипти Polygon Matic, яку можна обміняти на PocketBank, він становить близько 100 доларів США. Еквівалент цієї суми перераховується на картку Mono. У Монобанку є своя система лімітів, тому клієнти можуть обміняти лише певну кількість крипти. Реєстрація акаунту, щоб здійснити обмін Polygon Matic та отримати кошти на Моно, не потрібна, як і верифікація особистості. Операції з обміну Матік після створення заявки відбуваються автоматично.

Обмінні операції

PocketBank встановлює мінімальний рівень комісії на обмін Матік. На нього впливає обрана крипта та метод оплати. Щоб перевірити комісійні, достатньо створити заявку та обміняти Polygon Matic. При створенні заявки вказуються реквізити картки Моно. Монобанк встановлює свою комісію за перерахування коштів.

Обирати обмінний сервіс слід відповідально, тому досвідчені клієнти довіряють обмін Polygon Matic нашій платформі не просто так. Всім відомо, що додатком Monobank користується багато українців. Така тенденція зберігається протягом декількох років. Співпраця нашого сервісу та Монобанку гарантує клієнтам швидкий обмін Матік і виведення коштів. Не варто вагатися, якщо потрібно обміняти Матік та отримати гривні чи долари. Обміняйте крипту Матік на фіатні гроші вже зараз. Зазначте правильні реквізити Монобанку та отримайте готівку для користування у власних цілях.