Обмін Біткоін на Монобанк | Вивести Bitcoin на Моно

Наш Сервіс допомагає здійснювати обміни безпечно та швидко

Обмін відбувається автоматично після отримання 2 підтверджень мережі Bitcoin BTC.


Середній час виведення коштів на карту становить від 5 до 60 хвилин.

Віддаєте

Icon currency take

Bitcoin BTC

Сума *

Мін:  0.00491451

 - 

Макс:  0.19658078

Отримаєте

Icon currency give

Monobank UAH

Курс: 1: 1014625.44413514

Сума *

Резерв:  53680873.37

Номер картки
E-mail
Telegram

Криптовалютна індустрія приваблює українських інвесторів, особливо якщо йдеться про можливість заробітку на коливанні курсу ВТС. В Україні найбільш актуальним способом здійснення будь-яких операцій з Біткоіном вважаються обмінні пункти.

Спеціалізований обмінний сервіс PocketBank пропонує продавати, обмінювати або купувати Bitcoin за максимально вигідним курсом. Виконати кожну із запропонованих транзакцій можна за допомогою картки Монобанку. Обмін здійснюється в автоматичному режимі, тому вже за 5-30 хвилин власник Bitcoin зможе користуватися фіатними грошима.

Як перевести Біткоін у гривню через Монобанк?

Протягом останніх років Монобанк став одним із найпопулярніших банків нашої країни. Це перша банківська установа без банкоматів і стаціонарних відділень. Головними перевагами банку є можливість безкоштовно відкрити рахунок, швидкий переказ коштів і мінімальні комісії за фінансові транзакції. Саме тому багато власників криптовалюти прагнуть вивести власні заощадження на рахунок у Моно.

Для конвертації ВТС у гривню через Монобанк варто скористатися обмінником PocketBank. Для цього користувачам не потрібно проходити обов'язкову реєстрацію та верифікацію, а також надавати свої документи. Потрібно дотримуватися такої інструкції:

  1. Вкажіть кількість монет Bitcoin на сайті, яку ви хочете обміняти. Ознайомтеся з інформацією щодо суми зарахування на банківську картку, доступним валютним резервом, в рамках якого можна виконувати операції з ВТС.

  2. Оберіть Монобанк як платіжний інструмент для зарахування гривні.

  3. Заповніть міні-анкету, зазначивши адресу електронної пошти, нік у Telegram та платіжні реквізити.

  4. Ознайомтеся та підпишіть угоду користувача.

  5. Перерахуйте ВТС на реквізити обмінного пункту та дочекайтеся зарахування коштів на картку Моно.

Виведення Біткоіна через Monobank здебільшого виконується без затримок. У разі потреби зверніться до служби технічної підтримки для уточнення деталей та отримання консультації щодо фінансової операції. Для виведення бажаної суми на свій рахунок потрібно переказувати Bitcoin з урахуванням комісії платіжної системи.

Чому варто скористатися обмінним пунктом PocketBank?

Наш обмінний сервіс є надійним партнером, який пропонує прозорі та вигідні умови для конвертації криптовалюти в Україні та за її межами. Ми допомагаємо швидко та безпечно виконувати операції з віртуальними монетами. Користувачі платформи PocketBank можуть розраховувати на такі переваги:

  • Оперативність обміну. Отримати фіатні гроші можна на картки будь-яких українських банків протягом 30 хвилин.

  • Дотримання політики конфіденційності. Використовуються сучасні методи шифрування даних, тому операції з Bitcoin відбуваються через захищений платіжний шлюз, який повністю відповідає актуальним вимогам і стандартам безпеки.

  • Можливість виконувати операції з Біткоіном цілодобово. Наш обмінний сервіс працює в режимі 24/7, що дозволяє здійснювати транзакції з ВТС в будь-який зручний для вас час.

  • Величезний вибір валютних пар і способів оплати. Співпрацюємо з надійними банківськими установами, яким здебільшого довіряють власники крипти.

Шукаєте швидкий і безпечний спосіб проведення транзакцій з обміну віртуальних активів? Обмінний сервіс PocketBank стане для вас вигідним і надійним помічником. Пропонуємо цілодобову можливість виконувати обмін Bitcoin на фіатні гроші та навпаки.