Ви платите
Icon currency take
Litecoin LTC
LTC
Резерв  24369970.70
Курс 1:2651.7737
Мінімум  1.88 LTC
Максимум  75.37 LTC
icon decore
Ви отримуєте
Icon currency give
Privat24 UAH
UAH
Резерв  24369970.70
Номер картки *
E-mail *
Telegram

З метою запобігання легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму обмінні пункти проводять AML-перевірки транзакцій, що надходять від клієнтів. У разі, якщо транзакцію ідентифіковано як високоризикову, обмінний пункт може призупинити обмінну операцію до проведення перевірки відповідно до стандартів FATF.

Натискаючи кнопку 'Обміняти', я погоджуюся з правилами та регламентами обміну

Обміняти Litecoin за вигідним курсом можна в надійному пункті PocketBank. Наш електронний сервіс дозволяє робити автоматичне виведення криптовалюти. Це швидкий процес, до того ж операції виконуються безпечно, зокрема перекази LTC через Приват24. Про подробиці обміну Litecoin ви дізнаєтеся далі.

Процес обміну Litecoin на гривню через Приват24

Обміняти Litecoin на сайті PocketBank - це просто та зручно. Цей процес складається з декількох дій. Потрібно створити заявку на обмін і зробити переказ LTC за вказаними реквізитами, зазначеними на сайті обмінника. Враховуйте, що будь-яка транзакція перевіряється, бо вона має відповідати AML-стандартам. Наприкінці користувач отримує виплату за привабливим курсом на Приват24. Наша команда забезпечує швидкість, надійність і безпеку операцій.

Час обробки заявки залежить від валюти та способу оплати, який обраний користувачем для транзакції. Більшість замовлень обробляється протягом чверті години, в окремих випадках – до доби. Користувач завжди має змогу відстежувати статус обмінних операцій.

Безпека обміну LTC через Приват 24

Обмін криптовалюти на сайті PocketBank відбувається в автоматичному режимі після отримання десятків підтверджень мережі Litecoin. Наш електронний ресурс для обміну Litecoin на Приват24 використовує сучасні технології безпеки. Гарантовано надійний захист операцій і даних користувача від шахраїв. Особиста інформація передається за допомогою шифрування SSL, а зберігання здійснюється на захищених серверах.

Комісії та обмінні курси

Якщо треба обміняти Litecoin на гривні через Приват24, комісію можна перевірити на сторінці, де виконується замовлення операції перед її підтвердженням. На платформі також представлений графік динаміки курсів обміну криптовалюти. Він допомагає прийняти правильне рішення стосовно обміну Litecoin з використанням Приват24.

Підтримка клієнтів нашими спеціалістами

Якщо у вас виникнуть проблеми або запитання стосовно того, як обміняти Litecoin на нашому сайті, звертайтеся до служби підтримки. Це можливо зробити через email, вказаний на платформі.

Скарги та запити користувачів вирішуються максимально швидко, без зайвих зволікань. Фахівці клієнтської служби надають допомогу з будь-яких питань щодо здійснення транзакцій. Підтримка клієнтів доступна цілодобово та щоденно. Ми допомагаємо навіть тоді, коли проблеми з обміном виникають після його завершення. Наш сервіс стане для вас надійним партнером для проведення операцій з криптовалютою.

Мінімальні та максимальні обсяги обміну Litecoin на Приват24

Багатьох користувачів хвилює питання щодо обмежень на максимальний і мінімальний обсяги обміну LTC. Чи існують вони? Мінімальна сума для обміну через Приват 24 залежить від тієї валюти, яка обрана для транзакції, та платіжних методів. Здебільшого вона становить сто доларів СШ, але подробиці щодо кожної валюти варто уточнювати в операторів PocketBank.

Реєстрація та верифікація

Реєструватися на нашому сервісі, щоб скористатися ним, не обов'язково. Для обміну Litecoin не вимагається підтвердження вашої особи. Достатньо, що користувач пройде верифікацію за телефонним номером або електронною поштою. Але враховуйте, що в разі проходження реєстрації вам будуть доступні додаткові функції, зокрема програма лояльності та історія обмінних операцій. Для багатьох користувачів такі опції стають корисними та вигідними.

Процес виведення коштів

Обмінний пункт PocketBank працює лише з надійними криптовалютними та електронними гаманцями. Наш сервіс для обміну LTC на Приват 24 пропонує клієнтам виключно прозорі умови. Щоб швидко виконати операцію з Litecoin і Privat24, користувачеві потрібно перш за все завести гаманець, щоб була можливість зарахувати віртуальні кошти.