Ви платите
Icon currency take
Tether TRC20 USDT
USDT
Резерв  227905246.62
Курс 1:37.01
Мінімум  269.90 USDT
Максимум  5000.00 USDT
icon decore
Ви отримуєте
Icon currency give
VISA/Master UAH
UAH
Резерв  227905246.62
Номер картки *
E-mail *
Telegram

З метою запобігання легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму обмінні пункти проводять AML-перевірки транзакцій, що надходять від клієнтів. У разі, якщо транзакцію ідентифіковано як високоризикову, обмінний пункт може призупинити обмінну операцію до проведення перевірки відповідно до стандартів FATF.

Натискаючи кнопку 'Обміняти', я погоджуюся з правилами та регламентами обміну

Криптовалюта Тезер ЮСДТ сьогодні вважається одним із найпривабливіших активів для інвестування, тому операції з коїнами для багатьох українців залишаються досить актуальними. Виконати обмін USDT TRC20 в UAH можна швидко, вигідно і безпечно через обмінний пункт Pocketbank. Наш сервіс пропонує клієнтам можливість вивести оперативно гривні на карти міжнародних платіжних систем Visa і Mastercard.

Особливості процедури обміну USDT TRC20 на гривні з зачисленням на карти Visa і Mastercard

Конвертація крипти в фіатні гроші повинна виконуватися виключно в надійних обмінних пунктах. Сервіс PocketBank гарантує клієнтам високий рівень безпеки, низькі комісії та привабливі курси перекладу Тезера ЮСДТ на гривні. Наш обмінний пункт пропонує власникам коїнів просту процедуру конвертації:

  1. Потрібно пройти реєстрацію або процедуру авторизації на сайті обмінника - процес необов'язковий, але відкриває доступ до розширених функцій.
  2. Створити заявку на конвертацію ЮСДТ на гривні, вказати реквізити карти Віза або Мастеркард для виведення фіатної валюти.
  3. Виконати переклад Tether на реквізити нашого сервісу.
  4. Отримати зазначену суму в гривнях в автоматичному режимі на свою карту.

Обмінний сервіс гарантує клієнтам оперативність виконання конвертації Тезера з виведенням фіатної валюти на платіжні реквізити. Зареєстровані користувачі зможуть відстежувати статус операції в особистому кабінеті. Обміняти ЮСДТ на UAH можна в день звернення.

Безпека процедури обміну Tether на UAH

Наш обмінник використовує технологію SSL для шифрування особистих та платіжних даних відвідувачів, що дозволяє гарантувати клієнтам високий рівень безпеки під час проведення транзакцій з USDT TRC20 та гривнею. Наш надійний обмінний сервіс використовує інноваційні методики захисту фінансів клієнтів від будь-яких проявів шахрайства та збереження конфіденційності відвідувачів обмінника.

Комісія та конвертаційний курс

Віддавши перевагу нашому обміннику для виконання обмінних операцій з USDT TRC20 та UAH, всі клієнти отримують доступ до низьких комісій, вигідного курсу та великих резервів. Отримати повну інформацію про обмін USDT TRC20 на гривні можна на сайті PocketBank. За допомогою зручного калькулятора ви можете швидко розрахувати суму до зачислення на карти Visa або Mastercard, а також оцінити розмір комісії. Всі відомості регулярно оновлюються та актуалізуються, що дозволяє відвідувачам сайту оперативно приймати рішення про виконання транзакцій з Тезером.

Служба клієнтської підтримки

Служба клієнтської підтримки нашого обмінного сервісу оперативно реагує на всі звернення і допомагає з вирішенням різних питань, пов'язаних з обмінними операціями. Зв'язатися з фахівцями можна:

  • через онлайн-чат на офіційному сайті;
  • за допомогою месенджера Telegram;
  • за допомогою електронної пошти.

Якщо у вас виникли питання щодо обміну USDT TRC20 та виведення гривні, звертайтеся в наш обмінний пункт будь-яким зручним для вас способом. Ми надамо оперативну консультативну підтримку.

Обмеження по обміну USDT TRC20 на гривні з виведенням на Візу або Мастеркард

Конвертувати USDT TRC20 та вивести UAH на карти міжнародних платіжних систем Visa і Mastercard можна в рамках вказаних резервів без обмежень. На сайті обмінника інформація про резервні ліміти завжди актуальна.

Реєстрація та верифікація

На сайті Pocketbank операції з криптою Tether можна виконувати без реєстрації, але проходження процедури відкриває розширений функціонал. Для реєстрації потрібно вказати ПІБ, e-mail та персональний пароль. Після реєстрації потрібно пройти верифікацію особистості, що дозволить забезпечити надійний захист особистих та платіжних відомостей клієнтів від шахрайства.

Вивід коштів при обміні Tether на UAH

Обмін USDT TRC20 на UAH з зачисленням гривні на карти Visa або Mastercard виконується в автоматичному режимі. Зазвичай процес займає не довше 10-60 хвилин.