Ви платите
Icon currency take
Tether BEP20 USDT
USDT
Резерв  1113275.83
Курс 1:462.6276
Мінімум  100.00 USDT
Максимум  1080.78 USDT
icon decore
Ви отримуєте
Icon currency give
VISA/Master KZT
KZT
Резерв  1113275.83
E-mail *
Telegram
Номер картки *
Name Surname payer *

З метою запобігання легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму обмінні пункти проводять AML-перевірки транзакцій, що надходять від клієнтів. У разі, якщо транзакцію ідентифіковано як високоризикову, обмінний пункт може призупинити обмінну операцію до проведення перевірки відповідно до стандартів FATF.

Натискаючи кнопку 'Обміняти', я погоджуюся з правилами та регламентами обміну

Популярність USDT BEP 20 сьогодні залишається на високому рівні серед людей, які планують інвестувати свої фінанси в криптовалютний ринок. Тому операції з обміну ЮСДТ БЕП 20 на Тенге є досить актуальними для багатьох жителів Казахстану. За допомогою обмінного сервісу PocketBank можна виконати обмін USDT BEP 20 на KZT з зарахуванням на карту Каспі Банку максимально швидко і безпечно.

Особливості процедури обміну USDT BEP 20 на KZT на реквізити в Kaspi bank

Сьогодні валютно-обмінні транзакції з використанням криптовалют, зокрема Tether, востребовані як ніколи. Щоб виконати обмін безпечно, швидко і вигідно, знадобиться вибрати надійного партнера. Обмінний пункт PocketBank гарантує клієнтам лояльні і привабливі умови конвертації, незалежно від обсягу операції. Наш обмінник пропонує просту процедуру обміну ЮСДТ БЕП 20 на Тенге. Обміняти Тезер і вивести фіатну валюту Тенге можна таким способом:

  1. Зареєструватися/авторизуватися на сайті.
  2. Створити заявку на обмін USDT BEP 20 на KZT з вказівкою власних реквізитів в Каспі Банку.
  3. Перевести ЮСДТ БЕП20 на реквізити нашого обмінного сервісу.
  4. Отримати вказану суму в Тенге на рахунок Kaspibank.

Наш обмінний пункт гарантує високу швидкість обробки заявок та зарахування фінансів на реквізити Каспібанка. Для зручності тримачів крипти статус транзакції з обміну USDT BEP 20 на KZT відображається в особистому кабінеті. Процес конвертації займає в середньому до 60 хвилин.

Безпека процесу обміну USDT BEP 20 на KZT з зарахуванням на Kaspibank

PocketBank забезпечує високий рівень безпеки клієнтів. Усі операції з ЮСДТ БЕП 20 шифруються за допомогою SSL-технології. Особисті та платіжні дані клієнтів нашого обмінника надійно захищені від шахрайства та незаконного заволодіння третіми особами.

Наш обмінний пункт використовує найсучасніші методи аутентифікації, що дозволяє гарантувати всім тримачам USDT BEP 20 та карт Kaspi bank конфіденційність.

Комісія і курс обміну USDT BEP 20 на KZT

Прийняти рішення про обмін Tether з виведенням тенге на карту Каспі банка допоможе інформація про курс та розмір комісії обмінного сервісу. На сайті PocketBank пропонуються завжди актуальні відомості. За допомогою калькулятора можна розрахувати суму, яку обмінник зарахує в KZT на реквізити Kaspi bank за вказаним курсом, а також розмір утримуваної комісії.

Регулярно оновлюючи дані на сайті, наш обмінник надає клієнтам лише найактуальніші відомості, необхідні для прийняття рішення про виконання операції з USDT BEP 20.

Підтримка клієнтів

Іноді клієнти Pocketbank стикаються з деякими складнощами в процесі переводу крипти в фіатну валюту. Служба підтримки нашого обмінного пункта допомагає з вирішенням всіх проблем, які можуть виникнути під час конвертації Тезера БЕП 20. Звертатися до представників нашого обмінника можна:

  • онлайн через чат сайту;
  • в Телеграмі;
  • на електронну пошту.

Служба підтримки клієнтів швидко реагує і вирішує всі складнощі, які виникають в процесі виконання операції з обміну USDT BEP 20 на KZT з зарахуванням Тенге на карту Каспі банка.

Обмеження по обміну USDT BEP 20 на KZT

Обміняти ЮСДТ БЕП 20 і вивести Тенге можна без обмежень в рамках резервних лімітів, які відображені на сайті. Наш обмінний сервіс постійно актуалізує цю інформацію для зручності клієнтів.

Реєстрація і верифікація

На платформі Pocketbank користувачі можуть зареєструватися, вказавши мінімальну інформацію: ПІБ, адресу електронної пошти і особистий пароль. Верифікація особистості дозволяє нашому обміннику захистити клієнтів від всіх можливих ризиків. Процес реєстрації і верифікації здійснюється максимально швидко.

Виведення коштів в рамках обміну USDT BEP 20 на KZT

Виведення Тенге на карту Каспі банка виконується в автоматичному режимі. Гроші будуть зараховані на вказані реквізити протягом 10-60 хвилин.