Ви платите
Icon currency take
Tether BEP20 USDT
USDT
Резерв  8168547.51
Курс 1:463.1846
Мінімум  100.00 USDT
Максимум  1079.48 USDT
icon decore
Ви отримуєте
Icon currency give
Kaspi KZT
KZT
Резерв  8168547.51
E-mail *
Telegram
Номер картки *
Name Surname payer *

З метою запобігання легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму обмінні пункти проводять AML-перевірки транзакцій, що надходять від клієнтів. У разі, якщо транзакцію ідентифіковано як високоризикову, обмінний пункт може призупинити обмінну операцію до проведення перевірки відповідно до стандартів FATF.

Натискаючи кнопку 'Обміняти', я погоджуюся з правилами та регламентами обміну

Популярність USDT BEP 20 сьогодні залишається на високому рівні серед людей, які планують інвестувати свої фінанси в криптовалютний ринок. Тому операції з обміну ЮСДТ БЕП 20 на Теньге є досить актуальними для багатьох жителів Казахстану. За допомогою обмінного сервісу PocketBank можна виконати обмін USDT BEP 20 на KZT з зачисленням на картку Каспі Банку максимально швидко і безпечно.

Особливості процедури обміну USDT BEP 20 на KZT на реквізити в Kaspi bank

Сьогодні валютно-обмінні транзакції з використанням криптовалют, зокрема Tether, востребовані як ніколи. Щоб виконати обмін безпечно, швидко і вигідно, знадобиться вибрати надійного партнера. Обмінний пункт PocketBank гарантує клієнтам лояльні і привабливі умови конвертації, незалежно від обсягу операції. Наш обмінник пропонує просту процедуру обміну ЮСДТ БЕП 20 на Теньге. Обміняти Тезер і вивести фіатну валюту Теньге можна таким способом:

  1. Зареєструватися/авторизуватися на сайті.
  2. Створити заявку на обмін USDT BEP 20 на KZT з вказівкою власних реквізитів в Каспі Банку.
  3. Перевести ЮСДТ БЕП20 на реквізити нашого обмінного сервісу.
  4. Отримати зазначену суму в Теньге на рахунок Kaspibank.

Наш обмінний пункт гарантує високу швидкість обробки заявок і зачислення фінансів на реквізити Каспібанка. Для зручності тримачів крипти статус транзакції з обміну USDT BEP 20 на KZT відображається в особистому кабінеті. Процес конвертації займає в середньому до 60 хвилин.

Безпека процесу обміну USDT BEP 20 на KZT з зачисленням на Kaspibank

PocketBank забезпечує високий рівень безпеки клієнтів. Усі операції з ЮСДТ БЕП 20 шифруються за допомогою SSL-технології. Особисті і платіжні дані клієнтів нашого обмінника надійно захищені від шахрайства і незаконного заволодіння третіми особами.

Наш обмінний пункт використовує найсучасніші методи аутентифікації, що дозволяє гарантувати всім тримачам USDT BEP 20 і карт Kaspi bank конфіденційність.

Комісія і курс обміну USDT BEP 20 на KZT

Прийняти рішення про обмін Tether з виведенням тенге на карту Каспі банка допоможе інформація про курс і розмір комісії обмінного сервісу. На сайті PocketBank пропонуються завжди актуальні відомості. За допомогою калькулятора можна розрахувати суму, яку обмінник зарахує в KZT на реквізити Kaspi bank за вказаним курсом, а також розмір утримуваної комісії.

Регулярно оновлюючи дані на сайті, наш обмінник надає клієнтам лише найактуальніші відомості, необхідні для прийняття рішення про виконання операції з USDT BEP 20.

Підтримка клієнтів

Іноді клієнти Pocketbank стикаються з деякими складнощами в процесі перекладу крипти в фіатну валюту. Служба підтримки нашого обмінного пункта допомагає з вирішенням всіх проблем, які можуть виникнути під час конвертації Тезера БЕП 20. Звертатися до представників нашого обмінника можна:

  • онлайн через чат сайту;
  • в Телеграмі;
  • на електронну пошту.

Служба підтримки клієнтів швидко реагує і вирішує всі складнощі, які виникли в процесі виконання операції з обміну USDT BEP 20 на KZT з зачисленням Теньге на карту Каспі банка.

Обмеження по обміну USDT BEP 20 на KZT

Обміняти ЮСДТ БЕП 20 і вивести Теньге можна без обмежень в рамках резервних лімітів, які відображені на сайті. Наш обмінний сервіс постійно актуалізує цю інформацію для зручності клієнтів.

Реєстрація і верифікація

На платформі Pocketbank користувачі можуть зареєструватися, вказавши мінімальну інформацію: ПІБ, адресу електронної пошти і особистий пароль. Верифікація особистості дозволяє нашому обміннику захистити клієнтів від всіх можливих ризиків. Процес реєстрації і верифікації здійснюється максимально швидко.

Виведення коштів в рамках обміну USDT BEP 20 на KZT

Виведення Теньге на карту Каспі банка виконується в автоматичному режимі. Гроші будуть зараховані на вказані реквізити протягом 10-60 хвилин.