Ви платите
Icon currency take
Bitcoin BTC
BTC
Резерв  227905246.62
Курс 1:1429518.024
Мінімум  0.004 BTC
Максимум  0.13990729 BTC
icon decore
Ви отримуєте
Icon currency give
VISA/Master UAH
UAH
Резерв  227905246.62
Номер картки *
E-mail *
Telegram

З метою запобігання легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму обмінні пункти проводять AML-перевірки транзакцій, що надходять від клієнтів. У разі, якщо транзакцію ідентифіковано як високоризикову, обмінний пункт може призупинити обмінну операцію до проведення перевірки відповідно до стандартів FATF.

Натискаючи кнопку 'Обміняти', я погоджуюся з правилами та регламентами обміну

Криптовалютна індустрія привертає увагу багатьох людей, які думають про інвестиції. Одними з найстабільніших сьогодні вважаються цифрові монети, зокрема Bitcoin. Власники першої криптовалюти часто потребують термінового обміну BTC на гривні. Обмінний пункт PocketBank пропонує чесні та вигідні умови обміну БТК на UAH з подальшим зарахуванням гривень на карти міжнародних платіжних систем Visa і Mastercard.

Особливості процедури обміну BTC на UAH з зарахуванням на картки VISA та Mastercard

Обмінні операції з криптою Bitcoin сьогодні як ніколи актуальні. Для виконання транзакцій вигідно та безпечно важливо вибрати надійного партнера. Обмінник PocketBank гарантує своїм клієнтам високий рівень безпеки, низькі комісії, вигідні актуальні курси обміну. Крім того, наш обмінний сервіс пропонує максимально легку процедуру конвертації BTC на гривні. Для обміну Bitcoin на UAH необхідно:

  1. Пройти реєстрацію або авторизуватися на сайті нашого обмінника (процедура не є обов'язковою, але дозволяє клієнтам PocketBank отримати доступ до розширеного функціоналу).
  2. Створити запит на обмін BTC на UAH, вказати реквізити карт Visa або Mastercard для зарахування коштів після конвертації.
  3. Перевести Біткоін на реквізити обмінного пункту.
  4. Отримати гривні в автоматичному режимі на вказані карткові реквізити.

Наш обмінник гарантує всім своїм клієнтам високу швидкість виконання операцій та безпеку транзакцій. Для зручності користувачів статус операції відображається в особистому кабінеті. Зазвичай, обмін Bitcoin на гривні виконується протягом 10-60 хвилин.

Безпека процесу обміну

Конвертацію Біткоіна на гривні важливо здійснювати виключно в надійних компаніях, які гарантують клієнтам конфіденційність та високий рівень безпеки. PocketBank використовує сучасні методики шифрування даних користувачів - технологію SSL. Також захистити свої особисті та платіжні дані можливо за допомогою процесу аутентифікації особистості - використання сучасних способів верифікації та аутентифікації дозволяє обмінному пункту захистити клієнтів від шахрайства та незаконного заволодіння особистою інформацією третіми особами.

Комісії та обмінні курси

Головною перевагою нашого обмінника є низькі комісії та завжди актуальний вигідний курс конвертації. Інформація про обмін Bitcoin на UAH представлена в повному обсязі на сайті. За допомогою зручного калькулятора можна розрахувати суму, яку буде зараховано на карту Visa або Mastercard, а також розмір комісії обмінного пункту.

Регулярне оновлення відомостей на сайті дозволяє обміннику пропонувати клієнтам лише актуальні дані для комфортного прийняття рішення про виконання операції.

Підтримка клієнтів

Наша служба підтримки клієнтів - гарантія високого професіоналізму обмінного сервісу. Звернутися до спеціалістів нашого обмінника для вирішення різних питань можна наступними способами:

  • чат на сайті;
  • через Телеграм;
  • e-mail.

Представники служби підтримки оперативно реагують на звернення та допомагають максимально швидко вирішити будь-які проблеми, які виникли в процесі обміну крипти Біткоін.

Мінімальні та максимальні об'єми обміну BTC на UAH з зарахуванням на картки VISA або Mastercard

Обміняти Біткоін і вивести на гривню можна без обмежень в межах резервів, представлених на платформі. Наш обмінний сервіс регулярно оновлює та актуалізує інформацію про резерви в розрізі всіх видів криптовалюти, фіатних грошей та способів зарахування.

Реєстрація та верифікація

Зареєструватися на сайті PocketBank можна з вказанням мінімальних відомостей: ПІБ, адреса електронної пошти, особистий пароль. Верифікація особистості дозволяє обміннику обезпечити клієнтів від можливих ризиків. Процедура реєстрації та верифікації виконується максимально швидко.

Процес виведення коштів в процесі обміну BTC на UAH

Електронні гроші Bitcoin можна обміняти на гривні з виведенням на карту будь-якого українського банку платіжних систем Visa і Mastercard. Виконуємо переклад з виведенням грошей на платіжні інструменти в автоматичному режимі.