arrow back

Внутрішній криптовалютний гаманець на Pocketbank: Зробіть Ваші Транзакції Ще Зручнішими!

12 січ 2024

Ми щасливі представити вам новий функціонал нашої платформи - внутрішній криптовалютний гаманець. Тепер ваш досвід управління фінансами на Pocketbank.net став ще більш гнучким та ефективним.

Чому це корисно?

1. Швидкі та Зручні Транзакції: Наш внутрішній гаманець дозволяє проводити миттєві транзакції з мінімальним затримкою, забезпечуючи вам оперативний контроль над вашими коштами.

2. Заощадження на Комісіях: У випадку потреби у здійсненні кількох платежів, поповніть свій внутрішній гаманець і проводьте транзакції напряму з нього. Це дозволить вам заощадити на комісіях за переказ криптовалют.

3. Простий Обмін USDT: Поповнюйте свій гаманець у USDT TRC20 (TRON) і легко обмінюйте його на національні валюти, такі як UAH або KZT, використовуючи наш зручний інтерфейс.

4. Двофакторна Аутентифікація для Безпеки: Ми настійно рекомендуємо включити двофакторну аутентифікацію в налаштуваннях облікового запису, щоб забезпечити максимальний рівень безпеки.

Як почати використовувати?

1. Якщо у вас ще немає облікового запису на Pocketbank, пройдіть процес реєстрації та отримайте доступ до нових можливостей.

2. Увійдіть у свій обліковий запис та перейдіть до розділу "Гаманець", де ви зможете легко поповнити свій баланс у USDT.

3. Для забезпечення безпеки вашого облікового запису рекомендуємо включити двофакторну аутентифікацію (2FA) в налаштуваннях облікового запису.

4. На сторінці гаманця ви побачите поточний баланс у USDT, який відображається в реальному часі.

5. Натисніть на кнопку "Поповнити" та скопіюйте зазначений статичний гаманець у USDT TRC20 (TRON). Поповніть свій гаманець, відправивши гроші на цю адресу.

6. Очікуйте, доки ваша транзакція отримає необхідну кількість підтверджень в мережі (20 підтверджень в мережі USDT TRC20 TRON).

7. Після успішного поповнення гаманця перейдіть до розділу "Вивести". Введіть суму, виберіть валюту (UAH або KZT), введіть номер картки та натисніть кнопку "Вивести".

8. Усі успішні та неуспішні заявки на обмін відображаються в історії заявок у вашому особистому кабінеті.

Ми раді повідомити, що тепер ви можете поповнювати свій гаманець у USDT TRC20 та легко обмінювати його на валюту UAH або KZT на нашій платформі Pocketbank.net. Слідуйте простій інструкції, щоб максимально зручно управляти своїми криптовалютними активами.

Не забудьте використовувати двофакторну аутентифікацію для підвищення безпеки вашого облікового запису!