arrow back

Notcoin — це токен спільноти в Ton. Під його впливом розквітла вірусна гра в Telegram, що зібрала велику спільноту з 35 мільйонів користувачів. Зараз у розробці екосистеми NOT зосереджені зусилля на створенні гральної платформи та інструментів для вивчення проектів web3.

І хороша новина: дві провідні біржі, ByBit та OKX, планують додати Notcoin у свої списки вже 16 травня 2024 року.

Внесіть TON у стейкінг для майнінгу

Також, для тих, хто бажає внести свій внесок у розвиток мережі, пропонується можливість стейкінгу TON. Це дозволить отримувати винагороди кожну хвилину. Чим більше ви внесете та чим довше будете брати участь у стейкінгу TON, тим вище буде ваш прибуток. Максимальний оборот складає 102 719 221 714.

Ось що потрібно зробити:

✅ Підготуйте до 4000 TON на вашому основному акаунті (мін. суми стейкінгу немає)

✅ З 6:00 UTC 13 травня в додатку OKX переходьте на сторінку Jumpstart > NOTCOIN, вносьте токени TON у стейкінг та беріть участь у майнінгу NOT!

✅ Отримайте свої токени після закінчення майнінгу 16 травня.

Майнінг на платформі OKX Jumpstart розпочнеться о 6:00 UTC 13 травня 2024 року. Власники TON зможуть внести TON у стейкінг для майнінгу токенів NOT.

Будь ласка, майте на увазі, що участь в програмі недоступна для мешканців материкового Китаю, Гонконгу та Кореї, і потрібна проходження верифікації особи (KYC).