Воркотіння Криптовалютних Трендів: Аналізуємо Перспективи Зростання Біткоїна (BTC)

Минулий місяць завершився для біткоїна (BTC) на рівні $29 230, із невеликою втратою в 4%. За цей період криптовалюта залишилась вище 200-денної рухомої середньої, оціненої в $26 630, на 10%. Цікаве спостереження – волатильність біткоїна за останні 90 місяців знизилась до 37%, досягнувши значень, схожих на січень 2017 року.

Сенс тиші: чому Біткоїн зберігає Сили

Наші експерти з ПокетБанк вирішили пролити світло на помітну тишу на крипторинку. Така тиша зазвичай є передвісником справжнього прориву або раптового зростання волатильності. Зараз настає момент, коли варто приділити особливу увагу.

Рухи Шахтарів та Доля Біткоїна

Важливий фактор, який стоїть на першому плані – це капітуляція шахтарів. Опустившись нижче 60-денної рухомої середньої 30-денна рухома середня хешрейта біткоїна може сигналізувати про капітуляцію шахтарів. Цей показник пов'язаний з перепроданістю BTC і часто передує реверсії до росту. Відзначається, що шахтарі, змушені продавати добуті монети для покриття витрат на електроенергію та обладнання, часто виявляють капітуляцію.

Як близько Халвінг, так близько зростання.

Необхідно також звернути увагу на наближену подію – халвінг, запланований на 21 квітня 2024 року. Минулий досвід показує, що за два місяці до халвінгу BTC часто демонструє помітний ріст. Це може бути ще одним ключовим фактором, сприяючим довгоочікуваному підйому.

Біткоїн готовий до підйому: що чекає далі?

Аналізуючи всі ці фактори, ми схильні припускати, що біткоїн (BTC) готується до нової хвилі зростання. В найближчі місяці ми можемо очікувати досягнення позначки в $36 000 і, можливо, подальшого підйому до рівня $44 000 USDT. Це захоплюючий час для криптовалютного світу, і інвестори, безсумнівно, будуть тримати руку на пульсі подій."

А отриману прибуток ви зможете максимально ефективно зняти, скориставшись нашими зручними варіантами обміну. Якщо ви віддаєте перевагу монетизації своїх BTC, ви зможете легко здійснити Обмін BTC на МоноБанк або Обмін BTC на ПриватБанк. А для тих, хто вже зафіксував свій прибуток в USDT, ми надаємо миттєву можливість Обміну Tether TRC-20 USDT на Monobank UAH і, звісно, на інші популярні банки, включаючи ПриватБанк, ПУМБ, А-БАНК, ОТП та багато інших. Ми прагнемо забезпечити наших користувачів максимальною гнучкістю та зручністю при обміні та використанні своєї криптовалюти, щоб ви могли миттєво реалізувати свої інвестиції та насолоджуватися їх плодами.

Коментарій

Коментарій

Новини