arrow back

Біткойн перевищив 50 тисяч доларів вперше з грудня 2021 року, підтверджуючи прогнози про висхідний тренд.

13 лют 2024

Вперше з грудня 2021 року біткойн подолав позначку в 50 тисяч доларів, демонструючи вражаюче зростання більше ніж на 15% за останній тиждень і підтверджуючи наші прогнози щодо його висхідного тренду.

За даними Coinbase, провідний цифровий актив за ринковою капіталізацією досяг значної позначки в 50 000 доларів о 11 ранку за східним часом (17:00 за центральноєвропейським часом) у понеділок, відзначаючи його найвищу вартість з кінця 2021 року.

Це зростання стало особливо помітним, враховуючи, що всього рік тому біткойн оцінювався менше ніж у 22 000 доларів. За останній місяць актив показав збільшення на 16%, що свідчить про його стійке відновлення і зростаючий інтерес інвесторів.

Згідно з аналізом onchain даних, біткойн, ймовірно, готується до значного зростання на передодні халвінгу - події, яка зменшить винагороду за майнінг вдвічі з квітня поточного року, знижуючи виплати з 6,25 BTC до 3,125 BTC. Це передбачуване скорочення, традиційно службове каталізатором для збільшення вартості, ще раз підкреслює потенціал біткойна для подальшого зростання в найближчому майбутньому.

Наш аналіз і прогнози, засновані на ретельному вивченні ринкових тенденцій і onchain даних, підтверджуються поточними досягненнями біткойна, підкреслюючи його привабливість як інвестиційного активу і важливість для криптовалютного ринку в цілому.